Predavanje "Kako fotografisati koncerte?"

Ars akademija organizuje predavanje o digitalnoj fotografiji, pod nazivom "Kako fotografisati koncerte" u utorak, 6. marta u 17 časova u Muzeju Vojvodine, Dunavska 35.

Predavač je Željko Savić, strukovni inženjer – specijalista foto-ilustrator, diplomirani kulturolog.

Predavanje je namenjeno početnicima koje zanima ova oblast i biće ilustrovano primerima sa koncerata: Slobodana Trkulje i Balkanopolisa, grupe Trag, Gipsy Kings,The Killers...

Zainteresovani će, posle predavanja, moći da postave dodatna pitanja na ovu temu. Takođe će dobiti sve informacije u vezi sa kursom digitalne fotografije u Školi fotografije - Ars akademije.

Kurs digitalne fotografije u Školi fotografije Ars akademije za nove polaznike će se održavati u Muzeju Vojvodine,

Dunavska 35 od 10. marta 2018. godine, svake subote u terminima od 14 i 16,30 časova.

Upis novih polaznika traje do 10. marta 2018. godine.

Jednu osobu sa predavanja će Ars akademija nagraditi besplatnim kursem digitalne fotogrfije  - početni nivo.

Sve dodatne informacije možete dobiti na telefon 060 654 9 654, ili na elektronsku adresu: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli..