Музејска радионица за особе са инвалидитетом „Где се многе тајне крију - дечје играчке“

Одељење за педагошки рад и односе с јавношћу Музеја Војводине у среду 27. новембра, у 11 часова, Дунавска 35, организује музејску радионицу за особе са инвалидитетом „Где се многе тајне крију - дечје играчке“.

Кренућемо у потрагу за закопаним благом кроз Музеј, и потражити где се у њему налазе дечје играчке. Открићемо од којих материјала су прављене играчке, и до ког открића су дошли археолози нашег музеја проучавајући играчке. Због чега су значајне играчке, и које све врсте игара постоје, полазници ће сазнати на овој радионици.

У оквиру креативног дела, магичним прстима и вештим рукама правићемо занимљиве дечје играчке од глинамола, и решавати музејске задатке.

Играоницу води Ивана Степанов, музејски педагог.

Повезани чланци