Музејска играоница „Медаља од злата око мога врата“

Поводом изложбе Нумизматичке приче, Одељење за педагошки  рад и односе с јавношћу Музеја Војводине,  организује играоницу Mедаља oд злата oко мога врата у недељу, 29. децембра у 11 часова, за децу узраста 5-10 годинa.

Деца ће разгледати назначену изложбу, и сазнати  каква је то наука нумизматика,  шта су одликовања, коме су и за које заслуге и врлине додељивани ордени и медаље? Разговараћемо и о томе  коме би они данас доделили орден или медаљу и  да ли су они због нечег заслужили неко одликовање?

У креативном делу деца ће осмислити  и украшавати  одликовања  која би доделила  некоком ко их је заслужио.

Играоницу води Владимира Станисављевић, музејски саветник педагог.

Програм је ограничен на присуство 5 деце, из тог разлога је потребно да пријавите дете на следећи e-mail: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели..

Повезани чланци