Kreativne radionice koje vam nudimo - Muzej Vojvodine

Kreativne radionice koje vam nudimo

12. 09. 2013. | Edukacija

Muzejske kreativne radionice su jedinstven program u muzejskoj praksi namenjen širim strukturama publike iz oblasti koje Muzej proučava, kroz razne oblike individualnog, grupnog i tandem rada.

MUZEJSKE IGRAONICE – održavaju se svake nedelje u 11 sati. Namenjene su deci uzrasta od 5 do 10 godina.

RADIONICE ZA PENZIONERE – namenjene, svojim sadržajem, sugrađanima koji su u starijoj životnoj dobi.

MUZEJSKE RADIONICE ZA OSOBE SA SMETNjAMA U RAZVOJU I INVALIDITETOM – održavaju se u saradnji sa Dnevnim boravkom ŠOSO “Milan Petrović” iz Novog Sada.

Sve informacije o radionicama možete dobiti na telefon 021 525-059 gde će Vam se javiti dežurni pedagog Muzeja ili putem elektronske pošte pedagoska.sluzba@muzejvojvodine.org.rs

Ukidanje pečata
Pretrazivac kulturnog nasledja