Kurs digitalne fotografije – upis novih polaznika

15.09.2017. | Događaji

U toku je upis nove grupe polaznika kursa digitalne fotografije u organizaciji Ars akademije. Upis traje do 30.09.2017.

Polaznici mogu da se upišu na početni, srednji ili napredni nivo.

Iskoristite popust 50% (popust važi za sve koji se upišu u avgustu i do 15. septembra 2017.)

Cena sa popustom iznosi 2.000 dinara mesečno.

Svaki od tri nivoa (početni, srednji ili napredni) traju po tri meseca.

Polaznici koji žele napredne kurseve, obavezni su da rade proveru znanja, kako bi se utvrdilo kojoj grupi pripadaju.

Predavanja se održavaju subotom u prostorijama Muzeja Vojvodine u vremenskom trajanju od tri školska časa.

Predavač je Željko Savić, strukovni inženjer fotografije – specijalista foto ilustrator.

Metod rada: predavanje o teoriji fotografije, praktične vežbe, konsultacije i analiza fotografije.

Po završetku kursa polaznici koji su uspešno pohađali nastavu dobijaju sertifikat ARS AKADEMIJE.

Informacije  možete dobiti na broj telefona; 060 654 9 654, 069 489 2 579 ili putem  mejl adrese: zeljkosavic.ars©gmail.com.