Muzej Vojvodine kandidat za Oktobarsku nagradu 2022. - Музеј Војводине

Muzej Vojvodine kandidat za Oktobarsku nagradu 2022.

13.10.2022. | Vesti

Velika nam je čast što se Muzej Vojvodine našao među kandidatima za Oktobarsku nagradu u 2022. godini.

Muzej Vojvodine za Oktobarsku nagradu predložio je Istorijski arhiv Grada Novog Sada. Kako je navedeno u inicijativi, od svog osnivanja, ova ustanova je dala ogroman doprinos na promociji i zaštiti kulturnih dobara, a realizovanjem brojnih programa, zaposleni u Muzeju Vojvodine dali su nemerljiv doprinos na afirmaciji i promovisanju lokalne istorije.

Oktobarska nagrada Novog Sada dodeljuje se povodom obeležavanja 23. oktobra – Dana oslobođenja Novog Sada, kao društveno priznanje za izuzetne rezultate u radu, dela i najviša dostignuća i ostvarenja, postignuta u toku jedne ili više godina, u oblasti privrede, društvenih i drugih delatnosti.

Ukidanje pečata
Pretrazivac kulturnog nasledja