Najlepši maturski tablo Novog Sada 2021.

25.06.2021. | Vesti

U sredu 30. juna 2021. godine u 18 časova u Muzeju Vojvodine biće proglašen Najlepši maturski tablo Novog Sada za 2021. godinu kao rezultat akcije koju, već treću godinu zaredom, organizuju Color Media Communication i portal nshronika.rs

Tradicija maturskih tabloa, duža od jednog veka, zadržala se širom Vojvodine i svake godine u maju mesecu učenici završne godine srednjih škola i gimnazija sa ponosom pokazuju svoje fotografije i kreativne tabloe u izlozima gradskih prodavnica i lokala.

Fotografije svih prijavljenih tabloa novosadskih srednjih škola i gimnazija, kao i Karlovačke gimnazije sa njihovim lokacijama u gradu, mogu se videti na Fejsbuk grupi Izbor za najlepši maturski tablo Novog Sada.

Korisnici društvene mreže Fejsbuk, ali i stručni žiri sastavljen od fotografa, grafičkih dizajnera, poznatih ličnosti i predstavnika medija učestvovali su u glasanju, a odeljenja na tabloima sa najvećim ukupnim brojem bodova, biće nagrađeni.

Više o ovoj lepoj tradiciji pročitajte u tekstu naše koleginice Čarne Milinković na linku.