Novogodišnji muzički maraton u Muzeju Vojvodine - Музеј Војводине

Novogodišnji muzički maraton u Muzeju Vojvodine

02.12.2021. | Događaji

U subotu, 11. decembra, u Muzeju Vojvodine (Dunavska 35) udruženje građana Kreativno – edukativni centar Muzički atelje organizuje Novogodišnji muzički maraton na kojem će se predstaviti najmlađi članovi udruženja – mladi violinisti, klaviristi, čelisti i gitaristi.

Mladi umetnici će predstaviti svoje umeće sviranja sa kompozicijama klasične muzike kao i obradama popularne, savremene muzike.

Kreativno – edukativni centar Muzički atelje postoji već šest godina, bavi se afirmacijom mladih muzičkih talenata i uspešno organizuje koncerate, predavanja, takmičenja i radionice.

Takođe Udruženje okuplja umetnike, izvođače i brojne uspešne pedagoge koji imaju bogato iskustvo u radu sa najtalentovanijim mladim muzičarima u našoj zemlji.

Ukidanje pečata
Pretrazivac kulturnog nasledja