Organizaciona struktura - Muzej Vojvodine
organizaciona-struktura-stablo

Mr Lidija Mustedanagić

Pomoćnik direktora

Odeljenje arheologije

Mr Lidija Balj

Rukovodilac odeljenja, muzejski savetnik – arheolog

Mr Tijana Stanković Pešterac

Viši kustos, arheolog

Mr Jovan Koledin

Viši kustos, arheolog

Stanko Trifunović

Muzejski savetnik, arheolog

Dalibor Nedvidek

Muzejski savetnik, arheolog

Darko Radmanović, MA

Kustos, arheozoolog

Aleksandar Medović

Viši kustos, arheobotaničar

Vera Vojt

Muzejski savetnik, crtač

Vesna Karpuzović

Viši dokumentarista

Odeljenje starije i kulturne istorije

Suzana Milovanović

Rukovodilac odeljenja, muzejski savetnik – istoričar

Ljubica Otić

Muzejski savetnik, istoričar

Veselinka Marković

Muzejski savetnik, istoričar

Milkica Popović

Muzejski savetnik, istoričar

Snežana Dobrić

 Viši kustos , istoričar

Jelena Dobrović Bojanović

Kustos, akademski grafičar

Čarna Milinković

Viši kustos , istoričar

Mirjana Lakić, MA

Kustos, istoričar

Aleksandra Stefanov

Viši kustos, istoričar umetnosti

Dragana Garić

Kustos, istoričar umetnosti

Svjetlana Maksimović

Dokumentarista

Odeljenje savremene istorije

Dr Predrag Bajić

Rukovodilac odeljenja, viši kustos – istoričar

Kristina Meneši

Viši kustos , istoričar

Dr Aleksandar Horvat

Kustos, istoričar

Dušan Miljković

Kustos, istoričar

Tatjana Stojkov

Kustos, istoričar

Mr Darjuš Samii

Viši kustos , istoričar

Vojislav Martinov

Kustos, istoričar

Ivana Kulačin

Kustos, istoričar

Dejan Bolorin

Kustos, istoričar

Tatjana Vučićević

Viši dokumentarista

Muzej Prisajedinjenja 1918. godine

Zoran Veljanović

Rukovodilac odeljenja, arhivski savetnik, kustos – istoričar

Odeljenje etnologije

Mr Katarina Radisavljević

Rukovodilac odeljenja, muzejski savetnik, etnolog

Ljiljana Trifunović

Muzejski savetnik, etnolog

Aleksandar Petijević

Muzejski savetnik, etnolog

Bogdan Šekarić

Muzejski savetnik, etnolog

Dr Tatjana Bugarski

Viši kustos, etnolog

Aleksandar Antunović

Kustos, etnolog

Gordana Jolić

Viši dokumentarista

Odeljenje muzejski kompleks Kulpin

Filip Forkapić

Rukovodilac odeljenja, viši kustos, dipl. ing. poljoprivrede

Tanja Đuđić

Viši kustos, etnolog

Dragana Vujaklija

Viši kustos, pedagog

Odeljenje konzervacije i restauracije

Zorana Đorđević

Rukovodilac odeljenja, konzervator savetnik, konzervator za materijal od drveta

Ana Olajoš

Konzervator savetnik, konzervator za materijal od metala

Dragana Živković

Konzervator savetnik, konzervator za keramički, porculanski i fajansni materijal

Sanja Vlahović

Konzervator za materijal od papira

Bojana Kostić – Krčadinac

Konzervator za materijal od tekstila

Ljiljana Ražnatović

Viši tehničar, konzervator za materijal od papira

Dragan Ogar

Viši tehničar, konzervator za materijal od metala

Ljubica Papić Ristanović

Viši tehničar, konzervator za materijal od tekstila

Dragan Blagojević

Tehničar, konzervator za keramiku

Milica Đukić

Fotograf

Milenko Dašić

Viši tehničar, stolar

Odeljenje za izdavačku delatnost i biblioteku

Branka Poljak

Rukovodilac odeljenja, bibliotekar

Mr Lidija Mustedanagić

Muzejski savetnik

Maja Gojković

Bibliotekar

Olivera Ognjanović

Samostalni knjižničar

Nikolina Bešir

Samostalni knjižničar

Ivan Kukurov

Tehnički urednik

Odeljenje za pedagoški rad i odnose sa javnošću

Slađana Velendečić

Rukovodilac odeljenja, portparol, kustos, pedagog

Vladimira Stanisavljević

Muzejski savetnik, pedagog

Ivana Stepanov – Tasić

Viši kustos, pedagog

Tatjana Ljubojević

Kustos, pedagog

Ljiljana Kostić

Kustos, pedagog

Milorad Stanojev

Muzejski vodič

Ljubomir Petrović

Muzejski vodič

Nemanja Kostić

Muzejski vodič

Dragan Stojanović

Muzejski vodič

Suvenirnica

Vesna Šišić

Dipl. ekonomista

Odeljenje matične službe

Ilija Komnenović

Rukovodilac odeljenja, muzejski savetnik, istoričar

Natalija Vulikić

Informatičar

Klaudija Petrović

Informatičar

Staša Arsenović Koprivica

Kustos, etnolog

Nikola Mrkšić

Kustos, arheolog

Odeljenje opštih i pravnih poslova

Jelena Andrić

Sekretar Muzeja Vojvodine, dipl. pravnik

Miodrag Savić

Peferent za bezbednost i zaštitu

Irena Čanji – Anušiak

Tehnički sekretar

Konstantina Sebastijan

Administrativni radnik

Tehnička služba

Zvonko Boras

Organizator poslova Tehničke službe

Zoran Glumac

Ilija Garunović

Odeljenje računovodstva

Zlatka Vislavski-Munkači

Rukovodilac odeljenja, koordinator finansijskih i računovodstvenih poslova

Razija Ogar

Finansijsko-računovodstveni saradnik

Vijeročka Šipka

Saradnik za finansijsko-računovodstvenu analitiku

Milan Drageljević

Ekonom