Svakog četvrtka autorska vođenja kroz izložbu „Vojvodina i Donja Austrija – interkulturalne veze“ - Музеј Војводине

19.11.2022. | Događaji

Tokom trajanja izložbe Vojvodina i Donja Austrija – interkulturalne veze, svakog četvrtka u 18 sati (Dunavska 35), kustosi Muzeja Vojvodine, autori ove neobične izložbe, razotkriće Vam povezanost dva regiona pričama o eksponatima Državne kolekcije Donje Austrije i Muzeja Vojvodine.

Šta je to što nas povezuje, a šta je to na šta bi se jedni na druge mogli ugledati?

Očekujemo Vas na druženju sa etnolozima mr Katarinom Radisavljević (17. novembar u 18 sati) i Bogdanom Šekarićem (24. novembar u 18 sati) i istoričarkom umetnosti Aleksandrom Stefanov (02. decembar u 18 sati).

Ukidanje pečata
Pretrazivac kulturnog nasledja