Upis novih polaznika u školu fotografije Ars akademije

01.10.2019. | Događaji

U toku je upis nove grupe polaznika kursa digitalne fotografije u Školi digitalne fotografije – Ars akademija.

Upis za I  grupu (početni nivo) traje  do 12.10.2019.
Upis za II  grupu (srednji nivo) traje  do 30.10.2019.

Kurs digitalne fotografije mogu da upišu svi zainteresovani.

Potreban je digitalni fotoaparat ili telefon sa kvalitetnijom kamerom.

Predavanja će se održavati  subotom  u Muzeju Vojvodine:
1. termin: 14:00 – 16:00 časova,
2. termin: 16:30 18:30 časova.

Vremensko trajanje:  2 sata

Predavač: Željko Savić, strukovni inženjer fotografije – specijalista fotoilustrator, master kulturolog.

Metod rada: predavanje o teoriji fotografije, praktične vežbe, konsultacije i analiza fotografije. Polaznici će na kursu savladati tehnike snimanja u manuelnim funkcijama, komponovanje, obradu fotografije, obradu i postavljanje na društvene mreže.

Obezbeđena je odlična praksa na terenu gde se fotografišu razni kulturni događaji, kao  i studiju gde se radi umetnička i reklamna fotografija.

Po završetku kursa polaznici koji su uspešno pohađali nastavu dobiće sertifikat ARS AKADEMIJE.

Iskoristite  popust!

Popust od 50% važi za sve koji se upišu tokom pomenutog perioda!

Cena sa popustom iznosi 3. 000 dinara mesečno.

Svaki od tri nivoa (početni, srednji ili napredni) traju po tri meseca ili po programu  2(osnovni) + 4(srednji) nivo.

Škola fotografije Ars akademije svojim polaznicima nudi i izlaganje na brojnim izložbama

Informacije oko upisa i programa možete dobiti na broj telefona: 060/6549654, ili putem mejl adrese: zeljkosavic.ars@gmail.com.