Uručeni ugovori za za projekte iz oblasti zaštite i očuvanja kulturnog nasleđa i tradicionalnog srpskog narodnog stvaralaštva - Музеј Војводине

08.06.2021. | Vesti

U četvrtak, 3. juna, u Parku prisajedinjenja, ispred ulaza u Muzej prisajedinjenja 1918. (deo Muzeja Vojvodine) upriličena je svečanost na kojoj je predsednik Pokrajinske vlade Igor Mirović uručio 136 ugovora, vrednih više od 40 miliona dinara, za projekte iz oblasti zaštite i očuvanja kulturnog nasleđa u AP Vojvodini i zaštite i očuvanja tradicionalnog srpskog narodnog stvaralaštva u AP Vojvodini.

Događaju su prisustvovale i Dragana Milošević, pokrajinska sekretarka za kulturu, javno informisanje i odnose s verskim zajednicama i direktorka Muzeja Vojvodine mr Tijana Stanković Pešterac.

Ukidanje pečata
Pretrazivac kulturnog nasledja