МУЗЕЈСКА ИГРАОНИЦА „ШТА НАМ ПИСМО КАЖЕ ИЗ СТАКЛЕНЕ АМБАЛАЖЕ“

09.02.2024. | Радионице и играонице

Друштванце драго, узраста од 5 до 10 година, изложба СТАКЛО наставља да покреће нашу радозналост и нова сазнања о красним предметима од стакла који се и даље могу видети изложени у Музеју Војводине.

Овонедељна музејска прича о стакленој амбалажи вас позива да дођете 11. фебруара с почетком у 11:00 сати на место где је машта неограничена, те направите амбалажну флашу у коју ћемо спаковати писмо љубави, јер за ширење љубави није битан датум – сваки дан те ВОЛИМ!

Вашем доласку веселе се Милица–Мина Јосимовић, музејски педагог, и Татјана Милосављевић, са поруком: УДЕЉУЈТЕ ЈЕДНО ДРУГОМ ПАЖЊУ, ЛЕПУ РЕЧ – И ВОЛЕЋЕТЕ СЕ!

Потврдите нам свој долазак на мејл адресу: pedagoska.sluzba@muzejvojvodine.org.rs и видимо се у Дунавској 35.

Прочитајте још

Ukidanje pečata