Javna proba hora AKUD UNS “Sonja Marinković”

13.06.2018. | Događaji

U sredu, 13. juna 2018. godine u 19 časova, održaće se javna proba hora AKUD UNS “Sonja Marinković”.

U Mešovitom horu AKUD UNS “Sonja Marinković” prepoznali smo značaj aktivnijeg uključivanja građana u kulturne sadržaje pa smo iz tog razloga doneli odluku da u 57. sezoni, uvedemo jednu novinu u naš način rada i ostvarimo još neposredniji odnos sa našim sugrađanima.

Reč je o projektu pod nazivom “Sonjine javne probe” koji podrazumeva održavanje proba otvorenih za publiku, kako u našim prostorijama na Fakultetu tehničkih nauka, tako i na javnim mestima širom Novog Sada. Biće to prilika da se publika upozna sa uobičajenim aktivnostima naših pevača, da prisustvuje svim fazama u radu i da prati celokupni tok probe.

Budući da su ciljevi našeg horskog ansambla razvijanje građanske svesti i akademskog života i težnja ka uspostavljanju kvalitetne horske scene u Novom Sadu, javne probe predstavljaju sjajnu priliku za afirmisanje ovih ciljeva i približavanje horske muzike publici.

Ovim putem pozivamo sve zainteresovane da nas posete, podrže i i saznaju na koji način mi stvaramo horsku muziku.