Javni čas fotografije „Koji parametri utiču na kvalitet fotografije“

16.11.2018. | Događaji

Dana (petak) 16.11.2018. godine, u Muzeju Vojvodine ( Dunavsaka 35), sa početkom u 17 časova, biće održano besplatno predavanje o fotografiji na temu Koji parametri utiču na kvalitet fotografije. Nakon predavanja predviđena je i foto-radionica, prisutni će raditi studijski portret.

Predavač je Željko Savić, strukovni inženjer fotografije – specijalista foto ilustrator i master kulturolog. Predavač je u Školi fotografije „Ars akademije“, kao i na Visokoj školi „Logos  centar“ u Mostaru.

Besplatno predavanje, u trajanju do sat i trideset minuta, organizovano je povodom početka novog ciklusa obuke u Školi fotografije „Ars akademije“, koja se već nekoliko godina uspešno realizuje u Muzeju Vojvodine.

Predavanju mogu da prisustvuju odrasli i deca od 12 godina, pa naviše.
Za prisustvo je poželjno:  rezervisati mesto na mejl: zeljkosavic.ars@gmail.com

Prisutni mogu ostvariti popust od 40% na cenu upisa u Školu fotografije „Ars akademije“, za sebe ili bilo kojeg člana porodice.

Škola fotografije „Ars akademije“  počinje sa radom 17. novembra 2018. godine u Muzeju Vojvodine, do tada se zainteresovani mogu upisati.

Informacije: Željko Savić, 060/654-9654.