Mogu li da se igram sa vama?

11.05.2022. | Radionice i igraonice

Odeljenje za pedagoški rad i odnose sa javnošću Muzeja Vojvodine, u nedelju, 15. maja 2022. godine, u 11 časova, Dunavska 35, organizuje radionicu Mogu li da se igram sa vama? za decu uzrasta od 5 do 10 godina.

Da li vam je ponato da su se deca nekada, kada nije bilo telefona i tableta, igrala sasvim drugačijih igara? Kojih igara su se igrala i zašto je važno da se deca igraju saznaćete u našoj igraonici. Dođte da se igramo, onako kako smo se nekad igrali: pitalica, zagonetki, razbrajalica, brzalica i još nekih zaboravljenih igara!

Radionicu vode: Vladimira Stanisavljević i Tatjana Ljubojević, muzejski pedagozi

Program je ograničen na prisustvo 20 dece, iz tog razloga je potrebno da prijavite dete na sledeći e-mail:pedagoska.sluzba@muzejvojvodine.org.rs