Muzejska igraonica „Medalja od zlata oko moga vrata“

Povodom izložbe Numizmatičke priče, Odeljenje za pedagoški  rad i odnose s javnošću Muzeja Vojvodine,  organizuje igraonicu Medalja od zlata oko moga vrata u nedelju, 29. decembra u 11 časova, za decu uzrasta 5-10 godina.

Deca će razgledati naznačenu izložbu, i saznati  kakva je to nauka numizmatika,  šta su odlikovanja, kome su i za koje zasluge i vrline dodeljivani ordeni i medalje? Razgovaraćemo i o tome  kome bi oni danas dodelili orden ili medalju i  da li su oni zbog nečeg zaslužili neko odlikovanje?

U kreativnom delu deca će osmisliti  i ukrašavati  odlikovanja  koja bi dodelila  nekokom ko ih je zaslužio.

Igraonicu vodi Vladimira Stanisavljević, muzejski savetnik pedagog.

Program je ograničen na prisustvo 5 dece, iz tog razloga je potrebno da prijavite dete na sledeći e-mail: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli..